ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Костим за капење Mini Rodini

46,20

Овој производ е изработен од ECONYL® – рециклиран материјал. Костимот за капење е целосно обложен со постава со УВ заштита, фактор +50.

SKU: 2428010300 Категорија: Ознака:
Величина

2-3y (92-98 cm), 4-5 (104-110 cm), 6-7 (116-122 cm), 8-9 (128-134 cm), 10-11 (140-146 cm)

Пол

Бренд