ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Костим за капење Mini Rodini

44,74

Костим за капење изработен од ECONYL® – рециклиран материјал. Костимот за капење има и заштита од УВ зраци со заштитен фактор 50+

SKU: 2428011275 Категорија: Ознака:
Величина

2-3y (92-98 cm), 4-5 (104-110 cm), 6-7 (116-122 cm)

Пол

Бренд