ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Ремен Mini Rodini

Original price was: 42,15€.Current price is: 21,07€.

Ремен изработен од рециклиран полиестер. Ременот е долг 75 цм со можност за прилагодување на должината.

На залиха

SKU: 1100005623 Категорија: Ознака: