ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Фармерки A Monday in Copenhagen

63,06
31,53

Фармерки со 5 џебови, изработени од 98% мек памук и 2% спандекс за поголема удобност.
Закопчување со копче и патент.
Лента со ластик од внатрешната страна за прилагодување на половината.
“Mom jeans” модел со широки ногавици и затеснување во долниот дел.

SKU: Blake Jeans · Pearl Blue Категорија: Ознаки: , , , ,