ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми за снег Young Soles London

74,40
22,32

Чизми за снег со ретро изглед. Поставени со крзно и водотпорни.

Постава: Крзно
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Текстил

SKU: SNOW BOOT WITH EVA SOLE_blue Категорија: Ознака: