ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми Young Soles London

74,40

Класични чизми со закопчување со врвки и патент и модерен и ултра лесен EVA ѓон со потпис на Young Soles.

Постава: Кожа
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Кожа

SKU: BROGUE BOOT WITH EVA SOLE_black Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Величина

24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

Пол

Бренд