ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми Young Soles London

102,12
51,06

Класични чизми со закопчување со врвки и патент и модерен и ултра лесен EVA ѓон со потпис на Young Soles.

Постава: Кожа
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Кожа

SKU: BROGUE BOOT WITH EVA SOLE_silver Категорија: Ознака: