ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми Young Soles London

82,67
41,34

Logan е свеж приказ на класичниот Chelsea модел на чизми со внатрешно закопчување со патент и ѓон од природна гума за чувство на ‘боси стапала’ правејќи ги најстилските, но најлесните чизми оваа сезона.

Постава: Кожа
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Кожа

SKU: CHELSEA BOOT WITH BAREFOOT RUBBER SOLE_rose Категорија: Ознака: