ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми Young Soles London

82,67
41,34

Овој модел на чизми доаѓа со волнена волнена постава за секогаш топли ноџиња, со спортски детали ѓон од природна гума за “чувство на боси стапала”.

Постава: Волна
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Кожа

SKU: VELCRO BOOT WITH BAREFOOT RUBBER SOLE_navy Категорија: Ознака: