ЕСЕН/ЗИМА '23!

Чизми Young Soles London

99,69
29,91

Класични чизми со закопчување со патент и модерен и ултра лесен EVA ѓон со потпис на Young Soles.

Постава: Кожа
Надворешен ѓон: ЕВА/Кожа
Горен материјал: Кожа

SKU: CHELSEA BOOT WITH EVA SOLE_silver Категорија: Ознака: