ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Бермуди A Monday in Copenhagen

43,60
21,80

Меки бермуди од 80% органски памук и 20% полиестер со рачно нацртан дезен. Шорцевите имаат 2 предни џебови и заден џеб и прилагодлива половина.

SKU: Jay Shorts · Palm Tree Print Категорија: Ознаки: , , ,
Величина

2y (86-92 cm), 4y (98-104 cm), 6y (110-116cm), 8y (122-128 cm), 10y (134 -140 cm), 12y (146-152cm), 14y (158-164 cm)

Пол

,

Бренд

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5