ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Шорцеви Bobo Choses

37,28

SKU: 124AC066 Категорија: Ознака:
Величина

2-3y (92-98cm), 4-5 y (104-110 cm), 6-7y (116-122 cm), 8-9y (128-134 cm), 10-11 y (140-146 cm)

Пол

,

Бренд