ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Шорцеви Mini Rodini

64,68

Шорцеви направени од 100 % TENCEL™ Lyocell. Со два предни џебови и ластик на половината.

SKU: 2423010211 Категорија: Ознака: