ПРОЛЕТ/ЛЕТО '24!

Шорцеви Mini Rodini

44,74

Функционални, спортски шорцеви кои брзо се сушат и дозволуваат кожата да дише.
Изработени од рециклиран полиестер и стреч со еластична половина.

SKU: 2423011628 Категорија: Ознака:
Величина

2-3y (92-98 cm), 4-5 (104-110 cm), 6-7 (116-122 cm), 8-9 (128-134 cm)

Пол

Бренд