ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Дуксер Tocoto Vintage

Original price was: 58,52€.Current price is: 29,26€.

Дуксер од 100% органски памук, карнери на рамениците и мини „Tocoto Vintage“ вез на градите.

SKU: S54323-K Категорија: Ознака:
Величина

2-3 (92-98cm), 4-5 (104-110cm), 6-7 (116-122 cm), 8-9 (127-134 cm)

Пол

Бренд

Боја

Зелена, Розова

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5