Ваучер

1.500ден5.000ден

SKU: Gift Card Категорија:

Опис

Совршен подарок за сите детски родендени, крштевки и други убави поводи или пак доколку сакате да изненадите некого!
Доколку сумата на ваучерот не ви одговара, слободно контактирајте не и ќе изработиме специјален вредносен ваучер по ваша желба.
Вашата порака ја испраќаме на персонализирана картичка. Текстот за картичката внесете во делот Забелешки за нарачка во вашата кошничка.