ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Хеланки Mini Rodini

Original price was: 31,93€.Current price is: 15,97€.

Хеланки, дел од колекцијата класици на Mini Rodini со препознатливата апликација панда на предниот дел на ногавиците. Изработени од TENCEL™ Lyocell.

SKU: 1000006816 Категорија: Ознака:

Состав: 95% TENCEL™ Lyocell, 5% еластин.
Материјалот Lyocell е вистински пионер во текстилната индустрија, издржлив, но со мека и свиленкаста текстура.

Величина

2-3y (92-98 cm), 4-5 (104-110 cm), 6-7 (116-122 cm), 8-9 (128-134 cm)

Бренд

Пол

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5