ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Јакна Тоcoto Vintage

74,73
22,42

100% памучна, тенка јакна со рустичен ефект, контрастни копчиња и детали.

SKU: S60023-K Категорија: Ознака:
Величина

2-3 (92-98cm), 4-5 (104-110cm), 6-7 (116-122 cm)

Пол

Бренд

Боја

Жолта, Розова

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5