ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Патики Young Soles London

3.050ден

SKU: SNEAKER SHOE WITH EVA SOLE_MUSTARD Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Величина

27, 28, 29, 30, 31, 32, 33

Бренд

Пол

Боја

Црвена, Виолетова