ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Бермуди Tocoto Vintage

Original price was: 62,25€.Current price is: 18,64€.

Бермуди кои доаѓаат во неколку пастелни тонови, изработени од BCI органски памук.

SKU: S10023 Категорија: Ознака:

Состав: 98% BCI органски памук (со сертификат кој го гарантира потеклото и одгледувањето), 2% еластан

Величина

2-3 (92-98cm), 4-5 (104-110cm), 6-7 (116-122cm), 8-9 (128-134cm), 10-11(140-146cm), 12-14 (152-158 cm)

Пол

Бренд

Боја

Бела, Кафена, Сива

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5