ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Топ Tocoto Vintage

24,32

Маичка со кратки ракави од 100% органски памук, принт на грбот и ластик на долниот дел од предната страна.

SKU: S51123 Категорија: Ознака:
Величина

4-5 (104-110cm), 6-7 (116-122cm), 8-9 (128-134cm), 10-11(140-146 cm), 11-12 (146-152 cm)

Пол

Бренд

Боја

Зелена, Розова

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5