ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Чорапи x 3 Mini Rodini

Original price was: 23,83€.Current price is: 11,91€.

Пакување од 3 пара чорапи, изработени од органски памук. Чорапите имаат засилување на петите и во предниот дел.

SKU: 2326010516 Категорија: Ознака:

Состав: 80% органски памук, 18% полиамид, 2% еластин.

Величина

20-23 (12-14 cm), 24-27 (14-16 cm), 28-31 (16-18 cm), 32-35 (18-21 cm), 36-39 (21-23 cm)

Бренд

Пол

,

Величина Должина на стапало (цм)
20/23 12-14
24/27 14-16
28/31 16-18
32/35 18-21
×
Величина Должина на стапало (цм)
20/23 12-14
24/27 14-16
28/31 16-18
32/35 18-21