ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Фустан Tocoto Vintage

Original price was: 6.100ден.Current price is: 3.050ден.

Лелеав фустан со набори на прерамките. Направен од органски памук.

SKU: S30623 Категорија: Ознака:

Состав: 98% органски памук, 2% еластан

Величина

2-3 (92-98cm), 4-5 (104-110cm), 6-7 (116-122 cm)

Пол

Бренд

Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5
×
Возраст Висина (цм) Гради (цм) Половина (цм) Колкови (цм) Должина на ногата (цм)
2-3г. 92-98 55 50 59 40
4-5г. 104-110 56 52 62 47.5
6-7г. 116-122 58 54 66 54.4
8-9г. 128-134 60 56 70 61.5
10-11г. 140-146 62 57 76 68,5