ПРОЛЕТ/ЛЕТО '23!

Капа x 2 Mini Rodini

Original price was: 34,85€.Current price is: 17,43€.

Пакување од две меѓусезонски капи со класичен Mini Rodini дезен. Изработени од TENCEL™ Lyocell

SKU: 1000010900 Категорија: Ознака:

Состав: 95% TENCEL™ Lyocell, 5% еластин.
Материјалот Lyocell е вистински пионер во текстилната индустрија, издржлив, но со мека и свиленкаста текстура.

Величина

3-9 (52-54 cm), 9-11 (56-58 cm)

Бренд

Пол

,

Возраст Величина/обем(цм)
9м-3г. 48-50
3-9г. 52-54
9-11г. 56-58
×
Возраст Величина/обем(цм)
9м-3г. 48-50
3-9г. 52-54
9-11г. 56-58